Дітлахи із сімейного дитбудинку Каленюків з Мелітополя купальний сезон відкрили у аквапарку «Острів скарбів» у Кирилівці.

Чудовий подарунок  до початку літніх канікул для 13  прийомних  дітей з родини  Валентини Іванівни і Олександра Миколайовича Каленюків зробили у аквапарку «Острів скарбів». Родину запросили в гості і забезпечили  захопливий прийом.

Нагадаємо, дитячий будинок сімейного типу  родини Каленюк був заснований у 1991 році. На сьогодні прийомні батьки виховують 24 дитини.  Найстаршій Ніні – вже 35 років, вона вже сама мама, і подарувала своїм найріднішим  людям онуків,  а наймолодшому Миколі – 12 років. 

Тож дітям відповідного віку, що побували у аквапарку, розваги додали чимало позитиву.

– Ось уже шість років  поспіль гості нашого аквапарку отримують масу позитивних емоцій, драйву та адреналіну. Аквапарк «Острів скарбів» у черговий раз дарує людям гарний настрій і урочисто відкриває вже сьомий літній сезон, – зазначив керуючий Юрій Чекурда. – Наш аквапарк – перший за величиною в Україні і п’ятий в Європі!

А дітлахам тут – одна радість! Безпеку відпочинку перевірили фахівці ДСНС в Запорізькій області і підтвердили, що  відвідувачам  тут гарантують прекрасний настрій і позитивні емоції