Будьте обережними! Зловмисники на узбережжі Азовського моря.

Курортний сезон тільки-но розпочався, а вже є постраждалі від крадіжок на Азовському узбережжі. 

11 червня невідомі підібрали ключі до однієї із кімнати бази відпочинку, проникли всередину, викрали барсетку, в якій були документи, банківські картки. Загальний збиток – понад шість тисяч гривень. 

Другим постраждалим став 30-річний відпочиваючий із Полтави. Невідомий підібрав ключі до його кімнати та виніс звідти мобільний телефон, планшет, золоті каблучки. Збиток – близько 8500 гривень. 

Відомості за всіма фактами внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України (Крадіжка). 

Правоохоронці розшукують зловмисників та звертають увагу громадян на необхідність бути уважними під час відпочинку. Не залишайте коштовні речі та гроші без нагляду. При наявності на базі відпочинку сейфів користуйтеся ними або залишайте речі в призначених для зберігання цінностей місцях. При виборі місця відпочинку обов’язково цікавтеся наявністю сейфів, фізичної охорони та обладнання території засобами відеоспостереження.