Дитячий тренер вбив юнака

Інцидент стався в Мелітополі, Запорізької області, минулого мысяця. В реанімацію доставили 20-річного Антона Литвиненко із закритою черепно-мозковою травмою та забоєм мозку. 

Після проведеної трепанації і видалення гематоми, Антон прийшов в себе і начебто пішов на поправку. Але його стан раптом різко погіршився. У той же день потерпілого санітарною авіацією доставили у Запорізьку обласну лікарню, де його повторно прооперували. 

6 червня запорізькі медики, незважаючи на всі зусилля, констатували смерть юнака. 

15-го травня слідчий Мелітопольського відділу поліції вніс відомості про подію у клубу за ознаками статті Кримінального кодексу України «Необережне тяжке тілесне ушкодження». Версія про необережності народилася відразу, коли у правоохоронців з’явився головний підозрюваний – 26-річний спортсмен, дитячий тренер бійцівського клубу «Профі» Юрій Краснопольський, що займається змішаними єдиноборствами. 

Конфлікт зав’язався на танцполі, після чого загиблий вийшов з друзями на вулицю освіжитися. 

Там-то, перед будівлею клубу, Юрій Краснопольський і вдарив студента. Від потужного удару в щелепу Антон впав непритомний. Прямо на бетонне покриття. 

8-го червня поліція вручила повідомлення про підозру Юрію Краснопольському – відтепер його звинувачують у вчинення вбивства з необережності. Санкція статті – від трьох до п’яти років позбавлення волі.