Турнір на набережній Конки

18-19 червня  на набережній річки в Оріхові пройшов традиційний відкритий обласний турнір з пляжного волейболу  «КОНКА-2016» за сприяння обласної організації ВФСТ «Колос» і Оріхівської райдержадміністрації. Організатори і спонсори змагань волейболістів—ветерани спорту Олександр Онищенко і Віктор Жильцов,головний суддя–  Кирило Пономаренко (м.Бердянськ).  

У турнірі взяли участь 35 команд: 20 – у віковій категорії до 40 років,7- у категорії 40 + і 8 жіночих пар. Незважаючи на спеку, спортсмени наполегливо боролися за перемогу. За два дні  болільники мали змогу побачити 64 гри.

 Після підведення підсумків  перший заступник голови Оріхівської РДА Олександр Цибулько вручив медалі,грамоти і кубки переможцям та призерам турніру. 

 Серед жінок перше місце  завоювали Людмила Лапікова і Анна Васільєва ( «Максимум» із Запоріжжя), друге—Анастасія Стародубцева і Катерина Грузкова (команда «Вільнянськ-I»), третє—Вікторія Фоменко і Валерія Скуйбіда ( команда «Вільнянськ-II»).

Серед волейболістів категорії 40+ місця розподілились таким чином: перше—Сергій Дятел і Віталій Федоров ( команда «Кураж» із Запоріжжя),друге—Віталій Фуклєв і Сергій Бендуженко( «Известия»,смт.Веселе),третє—Тімур Хамзін(Запоріжжя) і Віталій Іванов( смт.Якимівка).

У категорії учасників турніру до 40 років перемогу отримали  Андрій Авраменко і Нікіта Каліберда ( команда «Білочка», м.Київ), на другому місці—Олег Савчук і Юрій Докашенко( команда «SKV»,Запоріжжя),на третьому—наш земляк Даниїл Анохін та Ігор Тимець, член волейбольного клубу «Юракадемія» (Харків). До речі, Ігор отримав відзнаку як кращий молодий гравець.Кращими гравцями у категорії 40+ визнано Віталія Федорова,серед жінок—Людмилу Лапікову. Приз було вручено юному Алі Алієву—найактивнішому болільникові.

Відбувся розіграш безкоштовної лотереї (було 250 білетів).Пощастило Самсону  Фесенку–саме йому дістався телевізор.

Тамара КУРОЧКІНА