Фіскальна служба вкотре викрила зловмисників

У Запоріжжі в рамках операції “Акциз-2016” та розслідування кримінального провадження за ст.204 КК України ліквідовано підпільний цех з виробництва фальсифікованих алкогольних напоїв.

Його викриттю передувало встановлення факту продажу в одному з кафе Запоріжжя фальсифікованої алкогольної продукції за значно заниженою ціною. Співробітники оперативних підрозділів ГУ ДФС у Запорізькій області провели перевірку, яка показала, що алкоголь поставлявся зловмисником. Він пропонував напої у асортименті, при цьому не пред’являючи на них жодних документів.

Днями оперативники викрили нелегальне виробництво цієї продукції. Воно розташовувалося в боксі одного з автокооперативів обласного центру. Організував “виготовлення” коньяку та горілки місцевий мешканець. Готову продукцію він постачав до однієї з торговельних мереж Запорізької області під виглядом відомих брендів – виробників горілки та коньяку.

На “виробництві” та за місцем проживання організатора оперативники провели обшуки. Усього вилучено 1,8 тисяч літрів фальсифікованих алкогольних напоїв, 268 пляшок готової продукції, обклеєних марками акцизного податку з ознаками підробки, 90 літрів спирту в пластикових ємностях різного об’єму, допоміжне обладнання для виготовлення алкогольних напоїв і фурнітуру.

Загальна сума вилученого становить понад 520 тисяч гривень. Слідчі дії тривають.

Головне управління ДФС у Запорізькій області