«Літературна штольня» : видобуваєм таланти

Наразі свій перший день народження відсвяткувала запорізька «Літературна штольня». Проект реалізують  на базі Запорізької обласної бібліотеки юнацтва і спрямований на розвиток молодих письменницьких талантів під слоганом «Відкопали свій талант!».

Організатор проекту, поетеса Олена Ольшанська, розповідає, що ідея «штольні» прийшла їй спонтанно, коли вона зрозуміла, що в місті проводиться багато літературних вечорів, але немає жодного проекту, який допомагав би розвивати письменницькі і поетичні  навички. І з червня минулого року молоді літератори почали щочетверга збиратися в бібліотеці і вчитися писати. 

Заняття проходили в різних формах, в основному – «Півгодини на шедевр», коли всім учасникам давалася певна тема, і кожен за півгодини мав розвинути її в текст. 

-Літштольня дала мені практику. А якщо ви хочете чогось навчитися, в тому числі й письменства, то потрібно практикуватися і ще раз практикуватися , – розповідає учасник проекту Артем Падалкін.

Перший День народження «штольні» відзначали в стилі дитячого свята, і свято-таки вдалося. Для цього було все необхідне – повітряні кульки, пісні з улюблених мультфільмів, іменинний торт, але головне те, що всі, хто прийшов, читали улюблені дитячі вірші і ділилися історіями з дитинства.

На цьому «штольня» закриватися  не збирається, незважаючи на те, що учасників проекту не так вже й багато, плани у проекту дійсно наполеонівські.  Побажаймо ж юним даруванням   удачі! І нехай все таланти будуть знайдені!

Вл.інф.