Щоб поїхати до Австралії, запорізькі рятувальники показали вищий пілотаж

Чемпіонат України з пожежно-прикладного спорту    зібрав у Запоріжжі 26 команд зі всієї України. Вони змагалися за нагороди та право представляти Україну на світовому чемпіонаті в Австралії. 

Нажаль, цього року  у престижних змаганнях не змогли взяти участь команди з Луганської, Донецької областей, Республіки Крим та Севастополю.

Впродовж трьох  днів випробувань рятувальники демонстрували  вищий пілотаж вправності. Зокрема, долали стометрівки з перешкодами,  змагалися у оперативному  переносі, установці та підйому у вікно третього поверху учбової башти пожежної  штурмової  драбини.

Зокрема, з  показником у 13,41 секунд львівський рятувальник Сергій Присяжнюк  став абсолютним переможцем  у змаганні з підйому по штурмовій драбині.

За результатами змагань чемпіонами України з ППС стала збірна Одеської області. Друге місце посіла  команда Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, а бронза чемпіонату дісталася збірній рятувальників Київської області.

Віце-президент Федерації пожежно-прикладного спорту Олександр Тарасов подякував Запорізькому гарнізону за прекрасну організацію змагань. Також він висловив впевненість, що на Чемпіонаті світу в Австралії наші рятувальники проявлять свої навички  належним чином та забезпечать  собі гідну позицію у рейтингу.

Олександра Воронцова