Ті, хто найкращі в світі!

У Запорізькій обласній універсальній науковій бібліотеці  ім. Горького  телеведуча ТСН Соломія Вітвіцька спільно з фотографом Олександром Мордерером і арт-директором Тетяною Рубльової відкрили фотовиставку «Переможці», що є спільним проектом журналу «Viva!» і телеканалу «1 + 1».

«Переможці» –  герої АТО, які втратили частини тіла під час бойових дій на сході України, але не втратили силу духу. Неймовірні фотографії 17 бійців і однієї жінки-волонтера  представлені в цій унікальній експозиції  в холі 4 поверху Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки.

Це саме ті хлопці, яких, коли приїжджаємо до них на передову,  ми щиро обіймаємо і не втомлюємося нагадувати, що вони – найкращі в світі. Адже саме вони тримають для нас небо там, де іде справжня війна, і ціною своєї великої жертовності не допускають горе у наші домівки.

Серед цих героїчних людей – наш земляк Олексій Ованесян. Дуже харизматичний та цікавий хлопець. Родом Олексій із  села Смирнове. Він один з тих відчайдушних хлопців, які чесно прагнуть захистити нашу Батьківщину.

Під час  Іловайського котла йому осколками від «граду»  посікло ноги.

Вже у столиці ліву ногу довелося ампутувати. Не зважаючи на поранення, він мужньо тримається та має прекрасне почуття гумору. Йому лише 30 років, а це означає, що з таким прагненням жити, в нього все буде добре.

Виставка благодійна. Вхід – вільний. І кожний може долучитися до шляхетної справи допомоги нашим пораненим у війні на Сході бійцям, варто лише придбати спецвипуск журналу«Viva!»   із розповіддю про героїв фотографій. 

Зокрема, на  урочистому  експозиції  відкритті в бібліотеці було зібрано близько 2000 гривень. Виставка триватиме до 6 липня.