Творчий доробок «Пернача» оцифрують і зберігатимуть у бібліотеці

Презентація виставки «Творчий доробок «Пернача» у запорізькій бібліотеці ім. Горького  стала сенсаційною подією. Бо вперше в історії творчу діяльність аматорського колективу  увічнять для нащадків і зберігатимуть  в фондах публічної бібліотеки.

-«Перначу» цього року виповнюється 27 літ. Це величезний термін життєдіяльності  для  аматорського  колективу, – зазначив засновник і   перший художній керівник ансамблю полковник міліції у відставці Григорій Вербицький.- Радію з того, що  наша праця буде збережена і  стане здобутком широкої громадськості.

Григорій Митрофанович розповів про головні віхи розвитку колективу і його творчі здобутки, перемоги і нагороди.

Нинішній  художній керівник ансамблю –   його соліст, колишній працівник міліції, Олександр Мацкевич підтвердив, що самодіяльні артисти прагнуть підкорювати нові творчі висоти і ще довго радуватимуть  своїх прихильників новими концертними програмами. Як підтвердили фахівці бібліотеки, вже розпочато копітку роботу з оцифрування всіх матеріалів. Все надбання буде зберігатися в фондах бібліотеки і стане доступним як прихильникам творчості колективу, так і науковцям, які досліджуватимуть тему народної творчості у запорозькому краї.

Виставка «творчий доробок «Пернача»  у відділі культури на 6-ому поверсі триватиме  щонайменше два тижні. Вхід вільний.

Вл.інф.