Безкоштовні курси української мови

Ідея проекту «Безкоштовні курси української мови» народилася у 2012 році після прийняття одіозного закону про мови. Тоді громадські активісти та філологи об’єднались і організували широку мережу неформальних мовних курсів для тих мешканців України, які хотіли би вільно володіти державною мовою, але не мали можливості вивчити її або сприятливого мовного середовища, щоби підтримувати рівень.

 

Запит на вивчення української мови був і щороку він помітно зростає. Ми не лише набираємо більше груп, але розширюємо свою географію. Подібних альтернативних проектів немає ні на рівні держави, ні на рівні громадському.

Мета

На наших курсах усі охочі вивчають або удосконалюють володіння українською мовою шляхом інтерактивних занять і цікавих завдань від фахівців-філологів. Найперше працюємо над підвищенням рівня володіння державною мовою у регіонах України зі звуженою сферою вживання української через культурні, просвітницькі заходи, літературу, книжки, колективні щотижневі заняття із залученням істориків, поетів, музикантів.

ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ?

1. Стати волонтером Безкоштовних курсів української мови – http://movaua.org.ua/?page_id=83;

2. Підтримати нашу велику безальтернативну ідею на Спільнокошті.

Зібрані кошти потрібні на проведення дводенного семінару-тренінгу для наших викладачів і координаторів, які працюють в різних містах України для обміну досвідом, удосконалення нашої роботи і підвищення рівня проекту «Безкоштовні курси української мови».

Для підтримки проекту ми проводимо благодійні інтернет-акції і залучаємо кошти фізичних осіб.