Депутати Балабинської селищної ради вимагають від Дмитра Майстра дотримуватись депутатської етики.

У газеті «Запорізька правда» від 9 червня 2016 року в рубриці «Депутатська трибуна» було опубліковано звернення  депутата Запорізької обласної ради, голови постійної коміссії Запорізької обласної ради з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою Дмитра Майстра «Потрібно  припинити свавілля  у Балабинській селищній раді і привести  її діяльність у правове поле». Йшлося про  критичну ситуацію, яка виникла під час чергової сесії селищної ради.

У відповідь на цю публікацію  на адресу редакції надійшов лист від представників депутатського корпусу Балабинської селищної ради. Наводимо його без купюр.

«Дмитро Майстро, депутат Запорізької обласної ради, голова постійної комісії Запорізької обласної ради з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою,  будучи присутнім на засіданні чергової сесії Балабинської селищної ради Запорізького району Запорізької області,  намагався зірвати роботу сесії, порушував регламент роботи під час сесії, перевищував свої повноваження як депутат Запорізької обласної ради.

Спираючись на Конституцію та норми Законів України, депутат облради забув хто він.  Дмитро Майстро прибув на сесію до селища Балабине, заслухавши порядок денний роботи сесії Балабинської селищної ради,  різко почав  агресивно нав’язувати своє бачення  роботи депутатського корпусу, мотивуючи це тим, що він має усі законні підстави, згідно  Конституції України, законів та наданих йому прав, не давав можливості місцевим депутатам Балабинської селищної ради висловлювати свою думку, піднімати будь-які питання стосовно його нахабної поведінки, нецензурних вигуків та висловів, зверхньо реагував на зауваження місцевих депутатів. 

Володимир Сосуновський- селищний голова Балабине, як головуючий  на засіданні,  неодноразово пробував робити зауваження обласному гостю, але Дмитро Майстро,  розпочавши розмовну перепалку, забув про депутатську етику, про мораль і, головне, що тут присутні його колеги – селищні депутати, він просто знехтував їхніми правами та обов’язками. Обурені депутати просто не мали іншого виходу, як проголосувати «ЗА» видалення депутата облради із сесійної зали, адже проведення сесії було під загрозою зриву. А передбачалося ж розглянути чимало   важливих для мешканців селища питань, розвитку  його інфраструктури.

Депутатський корпус Балабинської селищної ради (всі  14 депутатів проголосували «ЗА»  дистанціювання  Дмитра Майстра) разом із головою ради Володимиром  Сосуновським, керуючись Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування», Регламентом роботи Балабинської селищної ради, щоб припинити свавілля обласного депутата,  змушені були своїм рішенням видалити його із сесійної зали. 

Також депутати Балабинської селищної ради, щоб убезпечити від повторень подібної ситуації у подальшому,  звернулися до голови Запорізької обласної ради Григорія Самардака та органів поліції із відповідними листами, щоб покласти край  депутатському свавіллю Дмитра Майстра –  застосувати  до нього відповідні застережні заходи  та розглянути його невідповідну депутатському статусу  поведінку  на постійній комісії Запорізької облради з питань депутатської діяльності та  депутатської етики. 

 Від імені депутатів Балабинської селищної ради  депутат Віталій Зозуля».