До фіскальної служби звернулися 269 запоріжців

З початку року фахівці органів Державної фіскальної служби Запорізької області прийняли 269 звернень від громадян, серед них – 267 заяв та дві скарги. Порівняно з торішніми даними кількість запитувачів скоротилася (було подано на 10 звернень менше).

Найчастіше заявники звертались до органів ДФС з питань загальнодержавних та місцевих податків і зборів – отримано 84 заяви. У 77 зверненнях громадяни інформували фіскальну службу про факти ухилення від сплати податків. 60 звернень стосувалися проведення контрольно-перевірочної роботи.

На даний момент розглянуто 235 звернень, серед яких 166 – роз’яснено, 33 – вирішено позитивно, 17 – визнано анонімними, 15 – надіслано за належністю, 4 – повернуто авторам. 34 звернення, термін яких не настав, залишаються на розгляді.

Перший заступник начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Олена Фоменко акцентувала на тому, що у випадку, коли громадянину недостатньо письмового звернення, своє питання він може вирішити під час особистого прийому керівництва органів ДФС. Усього з початку року проведено 121 таку зустріч. Актуальними на них були питання адміністрування і сплати податків і зборів – 74 звернення, 22 стосувалися оподаткування ЄСВ, 8 – щодо проведення контрольно-перевірочної роботи.

Нагадаємо, детальну інформацію щодо порядку подання звернення та організації особистих прийомів можна проглянути на субсайті Головного управління ДФС у Запорізькій області: http://zp.sfs.gov.ua/.

Головне управління ДФС у Запорізькій області