«Свобода» у Токмаці провела акцію на підтримку газети «Запорізька правда»

Токмацька районна партійна організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода» біля  місцевого поштового відділення 71701 провела акцію з підтримки української мови в Україні. Зокрема,  агітувала передплачувати  єдину у нашій  області україномовну  газету «Запорізька правда».

Більшість токмачан, з якими спілкувались агітатори, з радістю б читали нашу газету, втім, сьогодні через  тотальне  зубожіння населення, коли у людей  не вистачає   грошей на першочергові   потреби,  вартість передплати для багатьох стає непомірною. Тому вони змогли передплатити видання лише на  кілька місяців, щонайбільше – на  півроку.

Разом  з тим,  чимало токмачан ще пам’ятають наше видання як «комуняцький» рупор. Тож з подивом дізналися про ті кардинальні зміни, які відбулися у газеті, і радо їх вітають.

В ході акції люди, які долучалися до неї, висловлювали своє обурення тим, що  на тлі війни на Сході, Запорозька область, яка  фактично  є  прифронтовою територією,  має купу газет мовою агресора і лише одну –  мовою нації, що потерпає від інтервентів. До того ж, чимало учасників акції висловлювали думку, що для мови агресора досить  й 5 відсотків ефіру на теле- і радіо-каналах.

-Спілкуймося українською!- закликали  організатори акції. – Прагнемо  правди, шануватимемо рідну мову, тоді  і життя в нас буде краще, кривда щезне,  і весело заживеться людям.