У Запоріжжі презентували книгу про російсько-українську війну

Вчора, 29 червня, у Запорізькій обласній універсальній науковій бібліотеці  відбулася презентація книги Сержа Марка “Хроника гібридної війни”. Про це повідомляє Управління у справах преси та інформації облдержадміністрації.
“Хроніка гібридної війни” – це перша спроба дати цілісну, максимально об’єктивну картину військових дій на сході України. Ця книга не є ні академічною працею політолога, ні фронтовою збіркою, ні військовими мемуарами. Цей опис реальних подій, реконструкція найважливіших епізодів російсько-української війни. У основі – сотні документів і свідчень учасників подій. У роботі максимально використані відгуки, уточнення бійців і командирів Збройних Сил України, Нацгвардії, добровольчих батальйонів і волонтерів. За словами фахівців, ця книга буде корисна для істориків, політологів, військових фахівців, які зможуть використати її як довідник.
“Поки ми живі, ми можемо розповісти, як було. Як тільки ми помремо, про те, як воювали, розкажуть за нас “, – ці слова одного з офіцерів Збройних Сил України стали негласним епіграфом до книги.
На сторінках видання – спогади про запеклі бої на території Донецької і Луганської областей, про початок АТО і про те, як ця операція стала справжньою війною.