Єгор Семенков зустрівся з випускниками ЗДІА

Перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков привітав випускників Запорізької державної інженерної академії із закінченням навчання.
Інженерна академія – вищий учбовий заклад, студенти і випускники якого мають високі конкурентоздатні на ринку праці знання.
– Однією з переваг закінчення Запорізького ВУЗу є те, що у його випускників є можливість влаштуватися на одне з підприємств потужного промислового майданчика Запоріжжя. Я знаю, що багатьох з вас чекають на “Запоріжсталі”, “Запорожтраснформаторі”, “Днепроспецсталі” та інших промислових підприємствах регіону, – сказав Єгор Семенков.
Під час привітання перший заступник голови обласної ради надихнув вчорашніх студентів на саморозвиток для успішного майбутнього.
– Ніколи не заходьте в зону комфорту, тому що це “тепла ванна”, яка поглинає і не дозволяє розвиватися. Ваша Alma – mater дала хороші і якісні знання, але ніхто вам не дасть бажання самоудосконалюватися. Для того, щоб бути успішними в цьому житті, треба розвиватися щодня, вчитися і працювати над собою, – порекомендував Єгор Семенков.
Сьогоднішні випускники з увагою і гордістю віднеслися до слів першого заступника голови облради про їхні майбутні професії.
– Сьогодні, дивлячись на вас, ми бачимо майбутнє України, і в умовах світової глобалізації, яка зберігається, ми бачимо у вас надію на завтрашнє успішне майбутнє України у світі. Ваші спеціальності затребувані сьогодні як ніколи: і it-технології, і енергозбереження – це наше майбутнє, – сказав Єгор Семенков і побажав випускникам ЗДІА успіху на престижних робочих місцях.