Депутати облради зміцнюють взаємодію з виборцями

Громадська приймальня депутатів Запорізької обласної ради в Мелітополі у черговий раз довела свою ефективність. На прийом громадян, який напередодні провів депутат облради Віталій Балицький, прийшли десятки жителів вулиць Бєлякова, Тельмана, Седовцев, Бадигіна та інших.
Мелітополь детально виклав проблемні питання своєї території – незадовільний стан дорожнього покриття на проїжджій частині і на тротуарах, на підході і під’їзді до дитячого садка і школи, відсутність дитячих ігрових майданчиків, застарілий інвентар в дитячих дошкільних установах і багато іншого. Наприклад, мешканці вул. Седовцев звертались з колективними листами (більше 120 підписів) у різні інстанції, але отримували від виконавчої влади тільки відписки. Це і змусило їх прийти на прийом до депутата обласної ради, якому довіряють. Віталій Балицький завірив громадян, що жодна з їхня проблем не залишиться без уваги.
Багато громадян скаржилися на проблеми медичного обслуговування, дорожнечу препаратів і медикаментів. Для поліпшення взаємодії депутатів усіх рівнів у роботі громадської приймальні депутатів Запорізької обласної ради взяли участь депутати Мелітопольської міської ради Олег Бандурин, Віталій Кобка, Семен Різницький.