У "Helper Запоріжжя" чергова гучна перемога

Хочемо нагадати, що до керівника “Helper Запоріжжя” Данила Щербакова звернулися жителі вул. Куликівська і вул. Окружна ті, що у Шевченківському районі міста з проханням про допомогу.

Проханням звернути увагу влади, на проблему про яку люди кричать вже десятиліття, проблема якості дорожнього покриття вулиць, як говорили самі жителі: “Це не дороги, це напрями”. Данило Щербаков зважаючи на те, що за словами жителів їхні звернення до сьогоднішнього дня в різні інстанції ігнорувалися, прийняв рішення одразу звернутися безпосередньо до мера міста Володимира Буряка і 4 липня написав офіційне звернення з проханням втручання мера у вирішення цього питання!
Ну, що можна сказати, результат на лице! 12 липня на вищезгаданих вулицях почалися ремонтні роботи, сльози радості на очах жителів вулиць, які вже опустили руки і не вірили в те, що колись і на їх вулицях ляже асфальт, говорять багато про що!
Данило Щербаков, усі активісти “Helper Запоріжжя”, жителі вищезгаданих вулиць і учні двох шкіл до яких ведуть ці вулиці, щиро дякують за відгук і вплив на ситуацію міському главі Володимиру Буряку і усім хто приймав участь у вирішенні цього питання!
Хочеться відмітити, що така реакція влади на звернення від “Helper Запоріжжя”, служить приводом для підняття довіри до влади у місцевого населення.