Запорізький обласний контактний центр став ефективний комунікатором між владою та населенням

Запорізький обласний контактний центр підвів підсумки прийому звернень громадян та фізичних осіб-підприємців, які надійшли протягом першого півріччя 2016 року за єдиним телефонним номером 0 800 503 508 обласної «гарячої» лінії та через електронну пошту (hotline@zoda.gov.ua).
За інформацією Управління у справах преси та інформації, за вказаний період до контактного  центру надійшло 3590 дзвінків, що майже вчетверо більше, ніж за аналогічний період минулого року — 998 дзвінків.
Аналіз отриманих звернень за територіальною ознакою свідчить, що найбільша кількість дзвінків надійшла від жителів обласного центру – 1364. Серед районів області  найактивнішими виявились: Чернігівський (345 дзвінків), Кам’янсько-Дніпровський (91 дзвінок), Оріхівський (91 дзвінок), Вільнянський (88 дзвінків) та Михайлівський (87 дзвінків) райони. Найменша кількість звернень громадян надійшла з Розівського та Великобілозерського районів.
Найчастіше звернення громадян стосувалися питань житлового господарства (25%), соціального захисту населення (17%), комунального господарства та благоустрою населених пунктів (17%), реформи економіки (10 %).
Більшість звернень надійшли від найменш соціально захищених верств населення: осіб похилого віку, громадян, які значною мірою втратили здоров’я і працездатність.
Оцінюючи взаємодію органів влади і контактного центру щодо реагування на викладені у зверненнях проблеми, заявники висловили 17 подяк за допомогу у вирішенні порушених питань.
Це свідчить, що обласний контактний центр став для громадян реальним та ефективним засобом комунікації з місцевими органами влади задля вирішення нагальних проблем, донесення думок і пропозицій з питань, що турбують суспільство, а також отримання консультаційної допомоги.