Запоріжжя: 25-річчя Незалежності України з розмахом

Під керівництвом голови облдержадміністрації Костянтина Бриля відбулася робоча нарада, присвячена плануванню святкових заходів до 24 Дня Незалежності України.

Керівники структурних підрозділів та представники влади міста обговорили дорожню карту подій, які планується провести в області. Загалом вони триватимуть з 15 по 27 серпня. Найбільш масштабні відбудуться безпосередньо у День Незалежності – 24 серпня.
Отже 24 серпня в обласному центрі планують провести урочисту ходу та святковий парад за участю військових частин, ветеранів АТО та волонтерів нашого регіону. В другій половині дня на площі Фестивальній запланована молодіжна програма, а також фестиваль національної кухні. Останній буде організовано за підтримки більше 15 національних громад Запорізького регіону: грецької, болгарської, грузинської, вірменської, таджицької, кримськотатарської діаспор тощо.
За словами Костянтина Бриля, ключовою подією святкування має стати святковий концерт на головній площі регіону. Про це повідомляє Управління у справах преси та інформації.