На річці Тащенак потонув 4-річний хлопчик

28 липня о 13:30 до Служби порятунку «101» від чергового Національної поліції надійшло повідомлення про нештатну подію на воді.

27 липня у річці Тащенак поруч с. Перемога Якимівського р-н виявлено тіло потонулої дитини 2012 р.н. За попередніми даними, мати з подругою о 17:40 пішли купатися у річці, залишивши дитину на березі. Коли жінки вийшли з води виявили, що дитина зникла. У результаті пошуку тіло хлопчика було знайдено. Підрозділи ДСНС не залучались. Про це повідомляє ГУ ДСНС України у Запорізькій області.
Головне управління ДСНС України у Запорізькій області звертається до всіх мешканців та гостей Запорізького краю: дотримуйтесь правил поведінки на воді. Навчайте своїх дітей правилам безпеки і не залишайте малих без догляду, адже, недостатній контроль та увага призводять до трагічних наслідків. Батьки, приділіть 5 хвилин вільного часу своїм дітям для того, щоб розповісти їм про найголовніше – власну безпеку. Будьте зразком для малят, щоб вони наслідували правильний приклад поведінки.