Українсько-американський дует Oysterduo зіграє на підтримку онкохворих дітей

3 серпня 18.00. Великий зал Запорізького обласного музичного училища ім. П. Майбороди (ін. Маяковского 22). Ексклюзивний дует Oysterduo (контрабаса і фортепіано) в програмі “Від класики до авангарду”.

Концерт організований Запорізькою єпархією Української Православної Церкви і Запорізьким обласним музичним училищем ім. П. Майбороди у рамках благодійного суспільно-церковного проекту “Любов милосердствує”.
На концерті буде організований збір коштів на підтримку онкохворих дітей. Вхід вільний. Про це повідомляє прес-служба Запорізької єпархії УПЦ.
Виконавці:
Ніколас Шварц (США) – єдиний в історії контрабасист, що виграв Stulbergcompetition (найбільше змагання в США виконавців на струнних інструментах); лауреат багатьох міжнародних конкурсів; артист королівського оркестру Concertgebouw в Амстердамі. Стажист Академії Герберта фон Караяна у Берлінському філармонічному оркестрі. Учасник численних музичних фестивалів як соліст і артист камерних ансамблів.
Ганна Федорова (Україна) – одна з провідних молодих піаністок світу. Регулярно і багато виступає на сценах найпрестижніших концертних залів світу – Concertgebouw в Амстердамі, CarnegyHall в Нью Йорку, БункаКайкан в Токіо, MeersonSymphonyCenter в Далласі, CadoganHall в Лондоні. Стажист Академії Герберта фон Карояна у Берліні. Її концертний запис фортепіанного концерту N2 С. Рахманинова із залу Concertgebouw має більше 8.000.000 переглядів на youtube і високо оцінена критиками і всесвітньо відомими музикантами.
Програма концерту : Джованні Ботасіні, Фантазія на тему опери Вінченцо Белліні “Сомнамбула” для контрабаса і фортепіано; Еліот Картер “Фрагмент Н 3″ для контрабаса соло; Людвіг ван Бетховен Соната op. 27 N 2 (“Місячна”); Ф. Шопен Фантазія фа мінор; Тору Такэмицу “Безперервний відпочинок”; ЙоханнесШпергер Соната сі мінор для контрабаса і фортепіано.
Концерт організований: Запорізькою єпархією Української Православної Церкви і Запорізьким обласним музичним училищем ім. П. Майбороди у рамках благодійного суспільно-церковного проекту “Любов милосердствує”.