Масштабний стрітбольний турнір відбудеться у Запоріжжі

Насичений сезон вуличного баскетболу у Запоріжжя добігає кінця. 7 серпня на майданчиках, що будуть розташовані біля каскаду фонтанів «Райдуга», відбудеться БК «Запоріжжя»-ZOG  SREETBALL CUP – стрітбольний турнір, організований БК «Запоріжжя» та ТК «ЗапоріжОілГруп», за сприяння Запорізького міськвиконкому, федерації баскетболу України та федерації баскетболу Запорізької області
Це всеукраїнські відкриті змагання з вуличного баскетболу – чемпіонат України з баскетболу 3х3, в яких може взяти участь кожен: як професіонал, так і аматор, як мешканець Запоріжжя, так і гість нашого міста. Програма турніру передбачає змагання серед чоловічих (більше 18 років), юніорських (до 18 років) та жіночих команд. Турнір проходитиме за правилами і форматом FIBA 3х3. Кращі гравці отримають нагороди та рейтингові бали у залік сезону. Команди переможці змагань матимуть змогу прийняти участь у фінальному турнірі чемпіонату України з баскетболу 3х3, який відбудеться 17 вересня у Києві. Загальний призовой фонд турніру складає 14000 гривень, який забезпечив спонсор змагань – ТК «ЗапоріжОілГруп».
Окрім основної програми, на учасників чекають традиційний конкурс   слем-данків, переможець якого також отримає грошову винагороду. Тож глядачів цього видовищного дійства будуть переповнювати емоції від запальної гри учасників, конкурсної програми та музичного  шоу.
Зареєструватися на турнір можна як безпосередньо перед початком змагань у організаторів (починаючи з 8.30), так и онлайн на сайті ФІБА: http://3x3planet.com. Участь в турнірі – безкоштовна! Вхід на захід – вільний!
Запрошуються всі, хто бажає відвідати свято спорту, командного духу, неабиякого запалу та позитивного настрою!
БК «Запоріжжя»-ZOG  STREETBALL CUP
Місце проведення: майданчик навпроти каскаду фонтанів «Райдуга».
Генеральний спонсор – ЗАПОРІЖОІЛГРУП
Партнери – PEAK, ФБУ 3х3, ФІБА 3х3, ФБЗО
Головний суддя змагань – Петро Драган.
Призовий фонд змагань – 14000 грн.
Юніори та жінки: І місце – 1500 грн., ІІ місце – 1000 грн., ІІІ місце – 500 грн.
Чоловіки: – І місце – 4000 грн., ІІ місце – 2000 грн., ІІІ місце – 1000 грн.
Переможець конкурсу слем-данків – 1000 грн.
Старт турніру: 7 серпня о 10.00 (початок реєстрації: з 8.30).