Плідна праця - запорука успіху!

Звіт громадської організації «Helper Запоріжжя» за перше півріччя 2016 року.
Консультації:
-надали понад 400 консультацій жителям Запоріжжя (юридичні питання, проблеми житлово-комунального господарства, до кого і як звертатися з проблемними питаннями)
Ремонти:
– ініційовали  проведення капітального ремонту і часткового відсипання чотирьох вулиць: вул. Куликівська, вул. Радгоспна, вул. Окружна, вул. Нагнибіди (покладено понад 4000 кв. м. асфальту)
– на  вимогу активістів організації  приведено в порядок ділянку дороги після ремонтних робіт КП «Водоканал»: перетин вул. Рязанська і вул. Радіо.
Заходи:
-організували і провели «ЕКО день» – масштабний суботник, який залучив понад 200 осіб, в ході якого було прибрано понад 2 т сміття.
Конкурси та акції:
– провели два креативних конкурси «Найкрасивіша яма» і «Мій під’їзд найстрашніший», які привернули увагу не тільки запорожців, а й всієї України. На сьогоднішній день усунені 9 з ТОП-10 «Найкрасивіших ям», направлено лист до мера з приводу впорядкування ТОП-10  «найстрашніших під’їздів».
Реалізовані ініціативи:
-проведена роботи з підняття решіток дощоприймачів на Набережній магістралі в районі супермаркету «Ашан»;
– за зверненням  активістів під час виконання  капітальних ремонтних робіт  на   Набережній магістралі приведені в належний порядок і встановлені дорожні знаки; приведено в порядок після розриття ділянку дороги  по вулиці Академіка Амосова 67; мер дав розпорядження забезпечити ділянку дороги і пішохідний перехід на Набережній магістралі в районі «Дубовий Гай»;
– на  вимогу активістів відремонтовано травмонебезпечну огорожубіля   сміттєвих контейнерів по вул. Бородінська 7; усунена проблема травмонебезпечних шахт бомбосховищ по вул. Миру 18;
– у квітні, після ряду ДТП з наїздом на пішоходів, ініціювали і провели роботи з нанесення дорожньої розмітки, «зебри» і  установки спеціальних  знаків на перетині вулиць Космічна – Східна.
 Добрі справи:
– Ініціювали встановлення довгоочікуваного пандуса для дитини-інваліда та ремонт покрівлі у будинку по вул. Задніпровська 62;
– у березні організували відвідування цирку «КОБЗОВ» для  дітей з багатодітних сімей.
Інспектування:
-здійснили громадський контроль центрального пляжу міста Запоріжжя щодо підготовки до пляжного сезону: відмітили негативні явища і  привернули увагу влади, отримали запевнення, що   до наступного пляжного сезону  ситуацію буде виправлено.
Підтримка порядку:
– підняли громадськість і ініціювали демонтаж незаконного МАФу з бульвару Шевченка;
– у травні активісти, подаючи приклад комунальникам, власноруч латали ями і піднімали  бордюри на вул. Новокузнецька.
« Helper Запоріжжя» підтримують:
– понад 200 людей написали заяву на вступ в ГО «Helper Запоріжжя» і тисячі підтримують нас в соц мережах;
– організацію також  власні  підтримали знамениті українці, записавши відеозвернення, серед них: Ольга Сумська, Ольга Полякова, Надія Савченко, співачка Alyosha, хореограф Сергій Костецький.