Вінд Пауер направить мільйон гривень на соціальні проекти в Запорізькій області

Компанія Вінд Пауер, яка входить до складу енергетичного холдингу ДТЕК, інвестує мільйон гривень в соціальні проекти в селах Ботієво і Приморський Посад Приазовського району Запорізької області в 2016 році. За ці кошти будуть реалізовані чотири проекти з розвитку соціально-значущої інфраструктури сіл.
Програма розвитку Ботієвської і Приморсько-Посадської сільських рад була розроблена в 2016 році спільно з представниками бізнесу, місцевих органів влади, громадських організацій. У травні розроблену програму затвердила на сесії Приазовська районна рада. Вона містить чотири соціальні проекти, які будуть реалізовані за кошти компанії Вінд Пауер, сільських рад та державного бюджету в 2016 році.
Два проекти спрямовані на забезпечення повноцінної роботи закладів шкільної та дошкільної освіти. До таких проектів належить спільне придбання в рамках державної програми «Шкільний автобус» транспортного засобу для с. Приморський Посад. У Приморському Посаді немає своєї школи, і діти щодня їздять на навчання в сусіднє село. Наявний автобус вже не може вмістити всіх учнів. Тому придбання автобуса більшого розміру необхідно для безпечного проїзду дітей до школи і назад. У цей проект компанія інвестувала 400 тис. грн. Другий проект – оснащення майданчика в дитячому садку Приморського Посада ігровим обладнанням. На його реалізацію компанія направить 65 тис. грн. Про це повідомляє менеджер із зв’язків з громадськістю
Вінд Пауер.
Упорядкування земельних ділянок, розширення меж населених пунктів, освоєння прибережної зони, створення нових робочих місць – ключові завдання третього проекту з розробки генерального плану Ботієвської сільської ради. Перші заходи з реалізації проекту були виконані в рамках програм соціального партнерства з компанією Вінд Пауер в 2013-15 рр. Виконання наступної частини проекту в 2016 р. вартістю 311,8 тис. грн дозволить завершити весь комплекс робіт вже в 2017 році. Четвертий проект – це створення спортивного майданчика, міні-стадіону в Ботієво. Вартість проекту – 240 тис. грн, з яких 223,2 тис. грн інвестує Вінд Пауер. Загальний обсяг соціальних інвестицій компанії в розвиток Приазовського району в 2012-16 рр. становить 7,4 млн грн.
«Розробка програми розвитку Ботієвської і Приморсько-Посадської сільських рад у 2016 році здійснювалась в постійному діалозі з місцевою громадою, – зазначила директор Вінд Пауер Вікторія Сиромятова». – Ключовим критерієм, за яким відбиралися проекти, була їх орієнтація на сталий розвиток – будь то розвиток спорту, бізнес-середовища або створення нових робочих місць в селах. Вінд Пауер – це надійний партнер і інвестор. Ми націлені на довгострокову і плідну співпрацю в соціальній сфері з територіями ведення бізнесу».