Юних запорожців кличуть на футбольний Кубок

Вже в цю неділю, 7 – го серпня, в запорізькому Дубовому Гаї за звання кращої дитячої футбольної команди цього літа зійдуться міські дитячі команди. Хлопці і дівчатка віком до 12 років своїми силою і спритністю постараються вибороти для свого “колективу” таке почесне звання і призи у відкритому міському “Кубку Дубовки з міні-футболу”.
Підтримають юних майстрів м’яча цього вечора Запорізька міська федерація футболу, запорізький міський Департамент фізичної культури, молоді і спорту, Запорізьке обласне відділення Національного Олімпійського Комітету України і Молодіжна організація меткомбінату “Запоріжсталь”.
Почнуться змагання в неділю о 17: 00 на парковому футбольному полі (район атракціонів). Окрім неповторної гри, юним глядачам проведуть безкоштовний футбольний боді-арт, а також буде можливість поспілкуватися живцем зі своїми спортивними однолітками, професійними тренерами і упізнати деталі з вступу у футбольні школи міста.
Заявки від команд приймаються до вечора п’ятниці на сайті міської Федерації футболу або на електронну пошту zapfed@mail.ua. Вхід для глядачів – вільний і безкоштовний.