Хліб не в полі, а вже в коморі - збережіть зібраний врожай!

Аграрії та рятувальники підводять підсумки збиральної кампанії 2016.
Одним з пріоритетних завдань Головного управління ДСНС України у Запорізькій області є забезпечення належного захисту від пожеж сільськогосподарських полів, угідь, підприємств, місць переробки та зберігання зернових і грубих кормів. Так, сьогодні, 5 серпня, на міжвідомчій прес-конференції в Головному управлінні ДСНС України у Запорізькій області рятувальники підвели підсумки збиральної кампанії 2016. Про це повідомляє прес-центр ГУ ДСНС України у Запорізькій області.
«Так, протягом травня-липня поточного року співробітниками Головного управління та підпорядкованими підрозділами було здійснено перевірки 216 місць зберігання та переробки зернових і грубих кормів, а саме елеваторів, хлібоприймальних пунктів, струмів, розташованих на території Запорізької області. Керівникам підприємств для виконання вручені приписи на усунення недоліків у забезпеченні пожежної та техногенної безпеки», – розповів начальник відділу по роботі зі стратегічними вибухопожежонебезпечними об’єктами ГУ ДСНС України у Запорізькій області підполковник служби цивільного захисту Дмитро Жолобов
Під час перевірок звернуто увагу на організацію цілодобового чергування членів добровільної та відомчої пожежної охорони на пожежних автомобілях і пристосованої для цілей пожежогасіння техніці, забезпечення її паливно-мастильними матеріалами, перевірена боєздатність зазначених підрозділів і готовність до дій за призначенням. Організовано проведення інструктажів з працівниками місць зберігання та переробки зернових і грубих кормів.
«Звертаємось до керівників сільгосппідприємств та організацій, фермерів та власників приватних господарств з проханням дотримуватись вимог правил пожежної безпеки під час зберігання зібраного врожаю. Адже незначне займання може спричинити виникнення масштабної пожежі та, як наслідок, призвести до значних матеріальних збитків, а іноді й людських жертв», – звернувся до присутніх заступник начальника Головного управління з реагування на надзвичайні ситуації полковник служби цивільного захисту Олександр Семененко.