Про підготовку закладів освіти до початку нового навчального року

Одним з пріоритетних напрямків в роботі рятувальників та освітян є формування у дітей навичок та вмінь діяти індивідуально й колективно в різних життєвих ситуаціях, бо це основна складова безпечного майбутнього країни. Тому питання підготовки закладів освіти до початку нового навчального року рятувальники розглянули сьогодні, 5 серпня, на міжвідомчій прес-конференції в ГУ ДСНС України у Запорізькій області. Про це повідомляє прес-центр ГУ ДСНС України у Запорізькій області.
Як зазначила заступник начальника управління дошкільної, загальної, середньої, позашкільної, професійної та вищої освіти ЗОДА Валентина Хіврич: «З початку 2016 року в ДТП загинула одна дитина, також, на жаль, в цьому році, як і в минулому отруїлася одна дитина. Вода в цьому році забрала життя 3 дітей, а в 2015 році – 8, що свідчить про спільну роботу рятувальників та освітян».
Усього в Запорізькій області функціонують: 513 дошкільних закладів для близько 58 тисяч дітей, 600 загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів і форм власності з контингентом 159383 учнів, у тому числі 29 начальних закладів інтернатного типу, 42 професійно-технічних навчальних закладів, 14 закладів І-ІІ рівня акредитації, 11 закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації, 61 позашкільний навчальний заклад та 20 дитячо-юнацьких спортивних шкіл.
«Всі навчальні заклади вже майже готові до нового навчального року. Крім того, для забезпечення рівного доступу до якісної освіти, підвищення якості освітніх послуг в Запорізькій області, як по всій Україні ведеться активна робота щодо створення опорних шкіл», –  Валентина Хіврич.