За добу на воді врятовано 5 людей

В с. Приморський посад біля б/в «Факел» сталася подія на воді . На відстані 700 м від берега на надувному матраці чоловіка відносило у відкрите море. Рятувальники аварійно-рятувального загону спеціального призначення м. Запоріжжя на моторному човні доставили 31-річного відпочивальника на берег.
Того ж дня о 15:30 в районі пляжу «Лазурний» м. Бердянськ на відстані 700 м від берега двох людей на гумовому човні відносило у відкрите море. Рятувальники поста № 2 КП «рятувально-водолазної служби» БМР на моторному човні доставили чоловіків на берег. Про це повідомляє прес-центр ГУ ДСНС України у Запорізькій області.
Вже о 15:35 в смт Кирилівка, в районі б/в «Автомобіліст» на відстані 1700 м від берега двоє відпочивальників перевернулись на гідроциклі та прохали на допомогу. Рятувальники АРЗ СП м. Запоріжжя на моторному човні доставили 21-річну дівчину та 26-річного хлопця на берег.
Всі врятовані від надання медичної допомоги відмовились.
Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Запорізькій області звертається до громадян з проханням бути обережними та дотримуватись правил безпеки поведінки на водних об’єктах! Не допустіть трагедії в ваших родинах! Пам’ятайте: купатися на стихійних пляжах суворо заборонено! Шановні батьки! Навчайте своїх дітей правилам безпеки і не залишайте малих без догляду! Давайте разом зробимо так, щоб літній відпочинок залишив тільки приємні спогади та враження!