Гаряча пора у автодорожників!

У щоденному режимі тривають роботи з поточного середнього ремонту на автомобільній дорозі Т-04-01 Дніпропетровськ – Васильківка – Покровське – Гуляйполе – Пологи – Мелітополь на ділянці від км 239+980 до км 245+980.
На замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області філії «Мелітопольська дорожньо-експлуатаційна дільниця» та «Токмацький райавтор» ДП «Запорізький облавтодор» виконують роботи з демонтажу залізобетонних плит та  розчищення проїзної частини від нанесеного ґрунту. Про це повідомляє Управління у справах преси та інформації.
На сьогодні демонтовано 201 плиту. Виконано роботи з влаштування основи з чорного щебеню, якого використано  284 тонни. Також на  влаштування вирівнюючого  шару покриття пішло 293,5 тонни гарячої асфальтобетонної суміші.
Матеріали для виконання ремонтних робіт із використанням гарячого асфальтобетону постачають  Мелітопольський та Василівський  асфальтобетонні заводи.        
Служба автомобільних доріг у Запорізькій області просить учасників дорожнього руху з розумінням поставитися до тимчасових незручностей і  бути уважними,  неухильно виконувати вимоги дорожніх знаків щодо обмеження руху на ділянках проведення ремонтних робіт.