Вогнеборці ліквідували загоряння в дачному кооперативі

До Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що в дачному кооперативі «Радуга 2005», вул. Дослідна станція, Комунарського району, м. Запоріжжя виникла пожежа.
Прибувши на місце події, рятувальники встановили, горить дачний будинок на площі 20 кв м. Вже о 17:55 бійці ДСНС пожежу локалізували, а о 18:15 повністю ліквідували.
Від ГУ ДСНС залучалися 2 одиниці техніки та 8 чоловік особового складу. За фактом події відповідні органи ведуть розслідування. Про це повідомляє прес – служба ГУ ДСНС України у Запорізькій області.
Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Запорізькій області звертається до громадян: Будьте вкрай обережними під час користування електроприладами! Не залишайте ввімкнені електроприлади без нагляду! Не користуйтеся несправними електроприладами! У разі виникнення пожежі, категорично заборонено гасити електричні прилади водою! Не перевантажуйте електромережу – це призводить до короткого замикання. Дотримуйтесь правил користування газовими приладами, стежте за тим щоб вони були чистими і справними, не залишайте без нагляду увімкненими газові прилади навіть на короткий час. Категорично забороняється користуватися газом при несправних газових приладах та балонах Шановні громадяни, у разі виникнення пожежі негайно телефонуйте до служби порятунку 101.