Діти з зони проведення АТО відвідали виставку пожежно-рятувальної служби ГУ ДСНС України у Запорізькій області

Чимало експозицій, діорама та різноманітні стенди виставки пожежно-рятувальної служби Головного управління ДСНС України у Запорізькій області не раз привертали увагу не тільки запоріжців, а й гостей міста.

Школярі і дошкільнята, студенти й фахівці найрізноманітніших професій – виставка завжди мала успіх серед громадян. Тільки з початку року музей відвідали близько 2000 громадян.
Зокрема сьогодні, 9 серпня, в гості до рятувальників на виставку приїхали більш ніж 50 діток, які проживають в зоні проведення АТО та зараз відпочивають в дитячому таборі «Салют».  В ході екскурсії маленьких гостей ознайомили з історією пожежної справи, продемонстрували зразки старовинної та сучасної техніки, які дали змогу простежити за розвитком пожежно-рятувальної служби Запоріжжя від сивої давнини до сьогодення.
Експозиційні зали музею ознайомили дітлахів з основними причинами виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій, з технічними засобами та способами їх ліквідації, а також методами запобігання.
Макети споруд, спеціальні інструменти, цікаві експонати допомогли скласти враження про професійну діяльність пожежно-рятувальної служби Запоріжжя.
Але, звичайно, найбільше емоцій викликали «червоні велетні», які рятувальники продемонстрували дітям. Малеча залишилась в захваті від експозицій та проведеної екскурсії. Поділившись своїми враженнями вони запевнили, що тепер будуть більш обережніше ставитися до власної безпеки.