Запорізький обласний центр зайнятості – інформує: «На військову службу за контрактом вже відправилися 134 колишніх безробітних»

09 серпня в обласному центрі зайнятості пройшов Ярмарок вакансій за професією «військовослужбовець за контрактом» для безробітних громадян м. Запоріжжя, за участю представників Запорізького обласного військового комісара та представників Центрального об’єднаного районного військового комісаріату м. Запоріжжя.
Протягом поточного року вже проведено 6 аналогічних заходів, в яких  прийняли участь більше 400 осіб.  Сьогодні дізнатися про умови військового контракту, місця служби, грошове забезпечення та іншу корисну інформацію прийшли більше 80 безробітних, які перебувають на обліку в ЦЗ. Про це повідомляє Державна служба зайнятості.
З початку року 1080 громадян із числа безробітних, які виявили  бажання проходити військову службу за контрактом у ЗСУ, направлено до військкоматів. За словами Анжели Дощенко, начальника відділу організації надання соціальних послуг ОЦЗ, станом на 1 серпня, із них працевлаштувалися на військову службу за контрактом  134 особи, в тому числі 78 із числа учасників АТО. А. Дощенко розповіла: «У межах невеликої кількості наявних вакансій військова служба за контрактом дає можливість вдалого працевлаштування з гідною заробітною платою. Для всіх, хто бажає більш докладно дізнатися про професію «військовослужбовець за контрактом», в інформаційних секторах усіх центрів зайнятості області розміщена інформація  військових комісаріатів щодо умов проходження військової служби за контрактом та переліку вакантних військово-облікових спеціальностей, за якими здійснюється набір на військову службу».
Варто зазначити, що спільні заходи центрів зайнятості області з військкоматами щодо інформування громадськості про можливості підписання контракту для служби у Збройних Силах України та залучення зареєстрованих безробітних до проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України триватимуть і надалі.