Для мінімізації корупційних ризиків у фіскальній службі проведено понад 600 заходів

Серед антикорупційних заходів, які проводили співробітники управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Запорізькій області, значна увага приділялася перевіркам кандидатів на посади до органів Державної фіскальної служби області. З початку року перевірено 85 майбутніх працівників. Щодо працюючих фахівців проведено 82 службові перевірки, за результатами яких управлінням підготовлено та направлено керівникам територіальних органів ДФС у Запорізькій області 46 подань для вжиття заходів з усунення причин та умов, які призвели до скоєння правопорушень з боку підлеглих. До 45 з них застосовано заходи дисциплінарного впливу, чотирьох звільнено з органів ДФС, вісьмом винесені офіційні застереження.
За результатами службових перевірок 21 матеріал направлено до правоохоронців, за якими розпочато 9 кримінальних проваджень. Про це повідомляє Головне управління ДФС у Запорізькій області.
Як зазначив начальник ГУ ДФС у Запорізькій області Олексій Кавилін, на кожен факт, пов’язаний із корупцією, відомство реагує жорстко і категорично.
–Сьогодні фіскальна служба проходить процес реформування, яке стосується, як оптимізації чисельності, так й удосконалення роботи з адміністрування податків і обслуговування платників податків. На моє переконання, саме тепер ми маємо можливість викорінити усі прояви корупції – від зловживань до хабарництва. Моя принципова позиція полягає у тому, що корумпованим співробітникам не місце в органах ДФС, – наголосив Олексій Кавилін.
Нагадуємо, представники бізнесу та громадськості можуть повідомляти про факти корупційних чи протиправних дій з боку співробітників територіальних органів Державної фіскальної служби у Запорізькій області за номером: (061) 213-54-58.