Фахівці-піротехніки знешкодили небезпечні знахідки часів війн

В лісосмузі за с. Великобілозерка Великобілозерського району місцевими мешканцями під час проведення сільськогосподарських робіт виявлено підозрілий предмет схожий на вибухонебезпечний. Громадяни передали інформацію до Служби порятунку «101».
Прибувши на місце події, піротехніки ДСНС при проведенні розвідки виявили артснаряди калібру: 152 мм –1одиницю, 3 одиниці калібру 76 мм, 1 одиницю калібру 45 мм, мінометні міни калібру: 120 мм  3 одиниці, 82 мм. – 2 одиниці часів минулих війн.
Фахівці знищили вибухонебезпечні предмети шляхом контрольованого підриву на спеціально відведеному майданчику з дотриманням правил техніки безпеки. Про це повідомляє прес – служба ГУ ДСНС України у Запорізькій області.
Рятувальники Головного управління ДСНС України у Запорізькій області звертаються до громадян з проханням бути вкрай обережними під час проведення земельних робіт. Адже, непоодинокими є випадки коли на власних присадибних ділянках та городах громадяни знаходять підозрілі предмети, схожі на вибухонебезпечні.
Ваші дії після виявлення підозрілого предмета:
-припинити будь-які роботи в районі небезпечного місця;
–в жодному випадку не рухати підозрілий предмет;
–організувати охорону небезпечного місця;
–не допускати сторонніх осіб, особливо дітей, до знахідки, доки не прибули спеціалісти;– ні в якому разі не пересувати, не нагрівати, не розбирати небезпечний предмет. Виявлені ВНП знищуються в спеціально відведених місцях відповідно підготовленими фахівцями-піротехніками з дотриманням правил.