У Запоріжжі продовжують встановлювати дитячі майданчики

У 2016 році в обласному центрі реалізується масштабний проект з установки дитячих і спортивних майданчиків. В порівнянні з попередніми роками, кількість майданчиків, побудованих за засоби міського бюджету в десятки разів більше. У 2015 році на установку дитячих майданчиків було виділено 1 млн 594 тис. грн, проте побудовані були тільки 3 дитячі майданчики загальною вартістю 272 тис. грн
Цього року планується встановити 210 дитячих і спортивних майданчиків для активного відпочинку. На ці цілі виділені 23 млн 873 тис. грн Роботи ведуться в усіх районах Запоріжжя згідно із затвердженим графіком.
Ще один новий дитячий майданчик встановлений в Дніпровському районі по вулиці Товариській, 39 а. Сьогодні відбулося відкриття майданчика. Прийшли діти і їх батьки з довколишніх дворів. Хлопченята і дівчатка відразу ж зайняли гойдалки і гірки, малюки грали в пісочниці. Дорослі говорять, що новому майданчику раді – їх діти зайняті, грають і спілкуються один з одним.
-Я живу тут більше 30 років. На цьому місці були старі гірки, сходи, батьки самі зробили пісочницю. Я в минулі роки займалася питанням, щоб встановили майданчик у нашому дворі, зверталася до міської влади, але нам відмовляли. Ось тільки приїхали з моря і були приємно здивовані. Дочка тепер проситься сюди гуляти, – розповіла місцева мешканка Олена.
Для хлопців, що прийшли сьогодні на майданчик було організовано свято з конкурсами і вікторинами. Голова районної  адміністрації Запорізького міського радого з Дніпровського району Костянтин Онода розповів, що це вже другий дитячий майданчик, встановлений в районі.  Перша з’явилася у дворі будинку №9 по вулиці Узбекистанской.
-Всього в районі будуть встановлено 17 дитячих майданчиків і 13 спортивних. Виділені кошти, укладені договори на виконання робіт. Діти – це наше майбутнє, потрібно піклуватися про них сьогодні. Прохання до городян зберігати все те, що робиться для них, – відмітив Костянтин Онода.
Роботи по установці дитячих і спортивних майданчиків тривають. Нові майданчики для активного відпочинку в 2016 році з’являться в усіх районах міста. Адреси їх установки визначені районними адміністраціями.