У Запоріжжі вже виконаний ремонт більше 170 тис. кв. м міських магістралей

В усіх районах обласного центру ведуться масштабні ремонти міських магістралей. Цього року окрема увага приділена виконанню середніх ремонтів, які зі загального об’єму запланованих робіт складають 90%. У 2014 році це співвідношення складало 65%, в 2015 – 85%.
В цілому в поточному році заплановано відремонтувати близько 370 тис. кв. м доріг. За даними департаменту благоустрою і інфраструктури міської ради, це в 17 разів більше порівняно з 2014 роком, і в два рази з 2015.
Сьогодні заступник міського голови Володимир Волобуєв провів виїзну нараду, в ході якої проконтролював виконання ремонтів міських магістралей.
-До початку року було заплановано виконати середній і ямковий ремонти більше 200 тис. кв. м. доріг. На сьогодні відремонтовані дороги на площі більше 170 тис. кв. м. Такі об’єми робіт не виконувалися останні три-чотири роки. Міським головою Володимиром Буряком прийнято рішення про додаткове виділення засобів на ремонти запорізьких магістралей. На сьогодні виконаний той об’єм робіт, який порівняно з попередніми роками, вдавалося зробити до листопада, – підкреслив Володимир Волобуєв.
До кінця тижня відкриється оновлена дорога по вулиці Патріотичній (ділянка від вул. Панфілівців до вул. Лермонтова). Тут робочі КП “ЕЛУАД” виконують середній ремонт дорожнього полотна на площі 4650 кв. м. Сьогодні шляховики приступили до укладання асфальтобетону.
-На цій ділянці була велика ямочність, скаржилися автолюбителі.
За технологією тут зрізували верхній шар від бордюру до бордюру, зараз робітники відновлюють асфальтобетонне покриття завтовшки 6 см Термін експлуатації нового дорожнього покриття не менше 5 років. До четверга плануємо здати об’єкт, – розповів заступник начальника КП “ЕЛУАД” Дмитро Пархоменко.
Шляховики звертаються до городян з проханням бути відповідальними, під час проведення робіт не ходити тільки укладеним, ще не захололому асфальту і не їздити ним на машинах. За технологією після укладання дорожнього покриття, рух транспорту тут має бути обмежений впродовж одного-двух днів.
Ремонти доріг тривають.