На території міста продовжує роботу пересувний консультаційний пункт

Пересувний консультаційний пункт ДСНС продовжує роботу на території області. Сьогодні 11 серпня, він розташувався на проспекті Соборний, 218-а поблизу ресторану швидкого харчування «МакДональдс».
Спеціалісти служби цивільного захисту провели широкомасштабну інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням обласного центру щодо правил поведінки в умовах загрози або виникнення надзвичайних ситуацій. Кожен бажаючий отримав профілактичні листівки, а також переглянув плакати з інформацією щодо дій у випадку надзвичайних ситуацій.
Рятувальники провели з городянами тематичні бесіди і надали консультації з актуальних питань цивільного захисту. Особливу увагу запоріжців акцентували на вивченні порядку дій за попереджувальним сигналом «Увага всім!» та у разі проведення евакуаційних заходів. Про це повідомляє прес – служба ГУ ДСНС України у Запорізькій області.
Фахівці навчально-методичного центру продемонстрували громадянам різноманітні засоби індивідуального захисту органів дихання, розповіли, в яких випадках вони використовуються.