Нову Кушугумську лікарню планується відкрити 1 грудня

Під час робочої поїздки до Запорізького району заступник голови облдержадміністрації (стажування) Володимир Тоцький ознайомився з ходом будівництва Кушугумської лікарні. Зведення нового закладу наближається до завершення і вже цього року його планується відкрити. Про це повідомляє Управління у справах преси та інформації.
-На сьогодні роботи з будівництва поліклініки майже виконано і підрядники виходять на фінішну лінію. Наразі вирішено проблемне питання з ПАТ «Запоріжгаз» щодо підключення обладнання, встановлення газорозподільного пункту та підключення до мереж. Левова частина необхідних документів із «Запоріжгазом» вже підписана, питання залишається на контролі обласної влади. Крім цього, з бюджетів різних рівнів на завершення будівництва поліклініки виділено ще 9,5 млн. грн.. Відкрити та ввести об’єкт в експлуатацію планується 1 грудня цього року, – повідомив Володимир Тоцький.
Будівництво поліклініки в Кушугумі було розпочато в листопаді 2011 року. Після завершення будівництва на базі цієї лікарні заплановано створення центру первинної медико-санітарної допомоги населенню лівобережної частини Запорізького району.