Творчість, присвячена ювілею незалежності України

У виставковій залі Запорізької організації Національної спілки художників відбулося відкриття виставки запорізьких художників до 25-ї річниці незалежності України, що дало старт святковим культурно-мистецьким заходам.
За повідомленням Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації, в бібліотеках області оформлено тематичні виставки літератури, викладки періодики, заплановано читацькі конференції, вікторини. А в обласній універсальній науковій бібліотеці  ім. О.М. Горького відвідувачі можуть ознайомитися з книжковими мега-виставками: «Пульс Української незалежності», «Україна квітуча», «Етапами незалежності: з любов’ю до Батьківщини». Про це повідомляє Управління у справах преси та інформації.
Напередодні Дня незалежності в театрі ім.. Магара відбудуться урочистості та театралізований концерт, виставка робіт майстрів народного мистецтва.
На острові Хортиця після урочистого підняття державного прапора України  виступить козацький ансамбль пісні і танцю «Запорожці».
А тим часом  з майдану Героїв стартує автопробіг по місту Запоріжжю  за участю представників національно-культурних товариств області
В історико-культурному комплексі «Запорозька Січ» відбудеться фестиваль «Острів злагоди», присвячений відстоюванню незалежності України в сучасних умовах за участю військовослужбовців Збройних Сил України, учасників АТО, громадськості
Найяскравіші культурно-мистецькі події розгорнуться на площі Фестивальній безпосередньо у святковий день.
Тут працюватиме волонтерський ярмарок, торгівельні та дитячі майданчики, відбудеться виставка військової техніки, виробів майстрів декоративно-прикладного мистецтва, «Національне подвір’я» представить національні кухні національно-культурних товариств.
До центральної площі міста прямуватиме  святкова хода  від бульвару Шевченка, а також військовий парад з вул. Незалежної України. Учасників свята концертною програмою вітатимуть академічний симфонічний оркестр обласної філармонії, творчі аматорські колективи та  національно-культурних товариств.
Завершить святковий вечір «Молодіжна програма»  виступами учасників телевізійних програм України: «Х-Фактор», «Україна має талант», «Голос України», «Голос діти» та концертом Ольги Полякової. Запоріжці та гості міста зможуть також переглянути  відеофільм «Запорізький край – гордість України».