У Запоріжжі відкриється фотовиставка "Між війною і миром. Україна - Ізраїль"

В п’ятницю 12 серпня об 11: 00 в Запорізькому краєзнавчому музеї відкриється фотовиставка “Між війною і миром. Україна – Ізраїль”, присвячена тій тонкій крихкій грані, яка відділяє мирне життя від війни і смерті.
В ході відкриття відбудеться он-лайн відеозв’язок Запоріжжя-Ізраїль, а також віртуальна екскурсія музеєм.
Два народи, які живуть мирним життям, але звикли до червоних написів “укриття” на будинках рідних міст і кожну хвилину готові до сирени і до звичного для ізраїльтян “впасти на землю і закрити голову руками”. Саме так поступали ізраїльські діти на канікулах за кордоном: почувши в небі салют, вони лягали на землю і закривали голову руками. Так само поступали під час фейєрверків діти-переселенці із зони АТО. Це наш світ, наша реальність – ізраїльтян і українців.
Є дуже багато подібного і близького між сьогоднішнім Ізраїлем і Україною. На виставці “Між війною і миром. Україна – Ізраїль” будуть представлені роботи, зняті під час Революції Гідності, в зоні військового конфлікту на сході України, а також під час арабо-ізраїльських воєн. Ці образи поєднуються з картинками мирного життя: обличчями людей, природою, архітектурою.
Організаторами виставки виступають ОО Israeli Friends of Ukraine (Ізраїль), Запорізька Координаційна Рада з козацтва і Міжнародний союз козаків “Запорізька Січ”, БФ “Майбутнє Запоріжжя” за підтримки Благодійного фонду Ukrainian Jewish Encounter (Канада), Міжнародних Авіаліній України, а також Посольства України в Ізраїлі.
Робота міжнародної фотовиставки “Між війною і миром. Україна – Ізраїль” в Запорізькому краєзнавчому музеї продовжиться з 12 по 26 серпня. Після вона відправиться в інші міста, наступне на черзі – Дніпро.