Використання бюджетних коштів під контролем обласної влади

Перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Давтян під час робочої поїздки до Токмацького району відвідав низку об’єктів, насамперед, де виконуються роботи за бюджетні кошти. Зокрема, перевірив  хід ремонтних робіт на дорозі Т-04-01 Дніпро-Мелітополь у м. Токмак на ділянці по вул. Нагорна та Володимирська. Фінансування об’єкта здійснюється з держбюджету, передбачено 23 млн. грн. Буде відремонтовано 6 км. Роботи виконує «Запорізький облавтодор», максимально використовуючи свої ресурси. Автодорожники планують завершити ремонт  до кінця жовтня цього року. Про це повідомляє Управління у справах преси та інформації.
Посадовець також ознайомився зі станом  реконструкції  системи водопостачання мікрорайону «Ковальський» м.Токмак. У 2016 р. на цей  об’єкт передбачено 1497,104 тис. грн., у тому числі 1349,594 тис. грз. – з обласного бюджету, 125,956 тис. грн. – на умовах співфінансування з місцевого бюджету. Перший заступник голови облдержадміністрації підкреслив, що чекає виконання робіт за графіком.
Дмитро Давтян відвідав сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «Жовтневе» та поспілкувався з господарями сімейних міні-ферм. Одна така ферма дає 150 л молока на добу. Кооператив розвивається завдяки грантам. Приміром, ферма родин Царьових та Бабичів була обладнана за рахунок співфінансування USAID/FINTRAC та Фонду Данон Екосистем. Кооператив був відібраний проектом ЄСПРООН для участі у ІІІ етапі, що дасть можливість фермам отримати власний міні-цех з переробки молока.
Дмитро Давтян зазначив, що там, де є господар, завжди відчувається його рука. «Там, де люди хочуть досягти результату, розвитку своєї справи та докладають до цього власних зусиль,  завжди видно результат».
Також посадовець завітав до ТОВ «Хліб Токмака», який забезпечує район дев’ятьма тоннами випічки.  У с. Нове побували в кизиловому саду – він є унікальним для України: 10,5 тис. дерев на 14 гектарах.
Крім цього, Дмитро Давтян ознайомився з роботою сонячної електростанції “Tokmak Solar Energy” потужністю 10 МВт.  Посадовець підкреслив, що розробки у галузі альтернативної енергетики є вкрай важливими для області, адже такі підприємства роблять внесок до енергетичної незалежності країни.
У рамках робочої поїздки в райдержадміністрації відбувся особистий прийом громадян.