Запоріжці привітали переможців чемпіонату світу з сумо

Перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Давтян привітав та нагородив грамотами  Запорізької ОДА спортсменів, які повернулися з чемпіонату світу з сумо. З Монголії Карина Колесник привезла чергову золоту медаль. Спортсменка з Дніпрорудного  в минулому році виграла золото світової першості на батьківщині сумо – в Японії. Цього року підтвердила титул. З бронзою до Запоріжжя повернувся Сергій Соколовський (+115 кг). Про це повідомляє Управління у справах преси та інформації.
На урочистій церемонії Карина Колесник ділилася враженнями з присутніми: «Підготовка була серйозна. І нарешті моя мрія здійснилася – у Монголії пролунав український гімн. Перед стартом був мандраж, але я налаштувалася і якось само пішло ».
Карина Колесник перемогла сильну суперницю – японську сумоїстку. Її тренер Роман Білка розповів, як хвилювався за свою підопічну. Через поганий інтернет не міг дивитися трансляцію:  спочатку отримав повідомлення про перемогу Карини і тільки після цього нарешті завантажилося відео з виступом спортсменки.
Вітаючи переможців, Дмитро Давтян зазначив: «У першу чергу хочу подякувати тренерам, які витрачали свій час та енергію на підготовку наших спортсменів. Я пишаюся нашими переможцями, вони демонструють світові, що українців не здолати».
Президент ГО «УЛБК» (Українська Ліга Боксерських Клубів), член правління Асоціації спортивних організацій Віталій Синяков подякував Запорізькій обладміністрації за всіляку підтримку спорту  в області та вручив подяку за підтримку в організації і проведенні «Ярмарку спорту» в рамках Кубку України-2016 з пляжного волейболу Дмитру Давтяну.