Денис Коротенко: «Дітей треба виховувати особистим прикладом

Депутат Запорізької обласної ради, успішний бізнесмен, меценат, громадський діяч – Денис Коротенко домагається успіху в багатьох сферах життя. Але найголовнішим у своєму житті він вважає батьківство – у нього троє синів. Цікаво, що і для чужих дітей серці Дениса Коротенко завжди відкрито, тому для них він проводить масу різноманітних акцій
Минулої весни в селах Запорізького району пройшли різні спортивні заходи. Їх проводили як у дитячих садках, так і в школах. Ініціатором, натхненником і спонсором змагань виступав Денис Коротенко. Наприклад, діти разом зі своїми батьки брали участь у «Веселих стартах». Це сприяло згуртуванню сімей, які не тільки добре провели час, але і змогли виграти корисні призи.
-Спілкування з дітьми – найважливіша складова нашого життя. Не приховую, я дуже зайнята людина. Але завжди знаходжу час, щоб поспілкуватися зі своїми синами. По неділях ми часто влаштовуємо сімейні велосипедні поїздки на Хортицю, беремо участь у різних квестах або просто гуляємо, – говорить Денис Коротенко.
Цікаво, що саме старші сини – Данило і Дем’ян посприяли тому, що Денис Олександрович став депутатом. Пару років тому він їздив з ними на машині за кордон. Ледь переїхавши кордон з Польщею, дивлячись на ідеальні дороги, охайні будинки, хлопці запитали батька: а чому українці не живуть так добре, як поляки?
-Я замислився над їх питанням. І вирішив, що настав час змінювати ситуацію в нашому місті, області, країні в кращу сторону. І я не можу далі залишатися осторонь, – згадує Денис Коротенко.
Восени минулого року він став депутатом обласної ради. І за минулі місяці встиг стати практично рідною людиною майже для всіх жителів сіл округу, в якому обирався. Особливо полюбили Дениса Олександровича діти. Вони вважають його «своїм хлопцем» і при будь-якому випадку передають йому привіти.
-Діти, які живуть у сільській місцевості, не гірше міських. Просто у них не так багато можливостей для навчання та дозвілля. І я вирішив заповнити цей пробіл і організував для них на все літо програму заходів під назвою «Захоплююче літо», – говорить Денис Коротенко.
Першим ділом депутат задумався про майстер-класи, щоб діти могли не тільки розважитися, але й оволодіти новими навичками. Кондитери пекарні “Пряня” навчили дітлахів створювати унікальні пряникові будиночки і розписувати їх маркерами з харчовими барвниками.
Дітлахи зізнавалися, що раніше і не підозрювали про таке чудово хобі. Діти навіть організували невеличке змагання: чий пряник вийде найкращім.
Всього у майстер-класах від “Пряні” взяли участь близько 400 дітей. Після першого етапу програми «Захоплююче літо» прийшла черга екскурсій в пекарню «Урожай» і музей ретро-техніки «Фаетон». В ході цих поїздок діти змогли ознайомитися з роботою пекарів, побачити, як виготовляються хлібобулочні вироби. А в музеї діти оцінили всю міць і красу військової техніки, помилувалися на раритетні лімузини.
-Я вважаю, що такі екскурсії стимулюють дітей до отримання нових знань. Освіта – основа основ. Як батько, я приділяю багато уваги навчанню своїх дітей: у них практично щодня проходять заняття в спортивних секціях, гуртках. Сподіваюся, що екскурсії спонукають дітей із сільських шкіл більш старанно вчитися, – продовжує Денис Коротенко.
Нагадаємо, в минулому навчальному році він заснував премії за успіхи у навчанні. 9-ті та 11-ті класи шкіл його округу, набравши найвищі бали (за сукупністю оцінок), отримали грошові премії на проведення випускних балів. Так що навчання депутат Денис Коротенко підтримує всіма можливими засобами. Також цього літа проходять ремонти в різних школах, тому що, на думку Дениса Олександровича, учні сільських шкіл заслуговують того, щоб вчитися в гарних та облаштованих класах.
Зараз діти Запорізького району готуються до низки спортивних заходів. Так, 13 серпня в селі Володимирське відбудеться футбольний турнір. У ньому візьмуть участь сільські команди. Причому Денис Коротенко взяв на себе не тільки підготовку стадіону, а й забезпечення гравців відмінною формою.
-Відроджуємо спортивну спадкоємність поколінь. Ми допомагаємо дорослим гравцям, а вони зможуть передати свою майстерність дітворі, – висловлює сподівання депутат.
А у вересні в селі Відрадне відбудуться місцеві Олімпійські ігри – підготовка до них уже почалася.
-Я мрію, щоб всі діти росли здоровими, щасливими і успішними. Вважаю, що виховувати малечу потрібно особистим прикладом. Наприклад, я не курю, не вживаю алкоголь, багато працюю і продовжую займатися самоосвітою. Сподіваюся, мої сини вберуть в себе ці «звички». І я буду дуже радий, якщо ці життєві принципи почнуть переймати діти, які живуть у селах Запорізького району.