Інтерактивна карта земель Запорізької області - приклад для інших регіонів

У повному режимі почала працювати інтерактивна карта земельних ділянок для учасників АТО, яка була створена наприкінці червня. В Україні їй немає аналогів, Запорізька область у цьому питанні стала новатором. За сприятливих умов цей досвід планується поширити в інших регіонах.  Про це повідомив в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру в Запорізькій області Владислав Шляховий.
За його словами, завдяки  інтерактивній карті кожен учасник АТО чи інша зацікавлена особа має змогу побачити наявність зарезервованих земельних ділянок, заповнити заяву в електронному вигляді, надіслати її та відстежувати всі етапи, на яких знаходиться оформлення документації кожної земельної ділянки.
-Це перша інтерактивна карта в Україні. Голова облдержадміністрації поставив завдання централізувати всі ділянки по області. Над наповненням карти фахівці працювали кілька місяців, під час роботи виявилося, що деякі атласи вже не актуальні, тому всю інформацію було оновлено. Лише у перший день презентації інтерактивної карти налічувалось близько 1 тис. 300 переглядів. Наразі у карті зарезервовано понад 3,5 тис. га земельних ділянок. Після аналізу та доопрацювання плануємо, що цей позитивний досвід Запорізька область поширюватиме в інших регіонах держави, – підкреслив Владислав Шляховий.
Наразі ГУ Держгеокадастру в Запорізькій області працює над поліпшенням якості роботи інтерактивної карти для демобілізованих бійців та членів їх родин. Про це повідомляє Управління у справах преси та інформації.