Новий опалювальний сезон

Під час робочої поїздки до Запорізького району заступник голови облдержадміністрації (стажування) Володимир Тоцький  ознайомився зі станом проведення реконструкції школи “Інтелект” у Кушугумі. За рахунок коштів державного та обласного бюджетів у 2010 – 2012 роках було здійснено реконструкцію учбового закладу. А зараз потрібно завершити переоснащення системи теплопостачання. Про це повідомляє Управління у справах преси та інформації.
-Завершено першу чергу реконструкції учбового закладу, другу чергу виконана на 99%. Проте виникло проблемне питання з підключенням котла для нагріву води. Наразі ми вишукуємо можливість виділення  додаткових коштів для завершення робіт. Встановити твердопаливний котел, який працює на альтернативному виді палива, необхідно  до початку опалювального сезону. Це дозволить взимку заощаджувати значні бюджетні кошти на витратах на газове опалення. Тому всі роботи необхідно завершити вчасно. Це питання знаходиться на контролі обласної влади, – підкреслив Володимир Тоцький.
Як зазначив посадовець, під час проведення робіт заклад працює у звичайному режимі. Загальна вартість цього проекту становить майже 440 тис. грн.