«Потрібно не обіцяти, а знаходити шляхи розв’язання проблеми»,- Дмитро Давтян

Перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Давтян під час робочої поїздки до Василівського району відвідав низку об’єктів, важливих для соціально-економічного розвитку території. У с. Первомайське завітав на свиноферму, де утримується тварини у кількості 1086 голів.  Також підприємство займається рослинництвом –  забезпечує район пшеницею, кукурудзою. Минулого року зібрало 3809,2 тонни зернових. Про це повідомляє Управління у справах преси та інформації.
За словами Дмитра Давтяна, такі підприємства не є гігантами, але вони вкрай важливі для регіону. Вони створюють робочі місця для місцевих жителів, поповнюють бюджет,  виробляють якісну продукцію.
У Дніпрорудному на каналізаційній насосній станції очисних споруд Таврійського ЕЦВ перший заступник голови облдержадміністрації подивився, де саме потрібно побудувати підпірну стінку. На ці роботи вже виділено 1 млн. 300 тис. грн. з обласного бюджету. Також у місті працює Дніпрорудненська філія ТОВ “Моліс”, де посадовець оглянув цехи з виробництва вершкового масла, сирних продуктів, молока та сметани .
У рамках робочої поїздки в райдержадміністрації посадовець провів особистий прийом громадян. Заявники просили допомоги у соціальних питаннях, щодо виділення землі для учасників АТО, прискорення термінів закінчення робіт з реконструкції водогонів.
-Питання, з якими звертаються до влади люди, потрібно вирішувати на місці, а не відправляти їх до іншої інстанції бюрократичної системи. Потрібно не обіцяти, а знаходити шляхи розв’язання   проблеми якомога швидше, – підсумував Дмитро Давтян.