Програма Дня незалежності сформована!

Під керівництвом заступника голови – керівника апарату  обласної державної адміністрації Зінаїди Бойко відбулася робоча нарада з питань планування святкових заходів до 25-річчя незалежності України.
Зокрема, святкові заходи планується провести у два етапи – вранці та ввечері. Офіційне відкриття свята розпочнеться 24 серпня о 8.00 ходою з площі Маяковського до площі Героїв (Фестивальної). На 10.00 заплановано трансляцію гімну України, вітання Президента та хвилину мовчання. Також відбудеться нагородження кращих представників регіону. Крім цього, відбудеться відеотрансляція параду в Києві, а в Запоріжжі синхронно розпочнеться урочиста хода за участю військових частин, ветеранів АТО та волонтерів. Про це повідомляє Управління у справах преси та інформації.
У другій половині дня, близько 19.00, на площі Фестивальній заплановано проведення молодіжної програми, а також фестиваль національної кухні. Фінальною подією святкування стане святковий концерт. Цього року вирішено обійтися без салюту. Заходи планується завершити близько 22.00.
Святкування Дня незалежності розпочнеться 19 серпня з підняття Державного прапора України у найвищій точці області – в селищі Комиш-Зоря Більмацького (Куйбишевського) району. Також серед культурно-мистецьких заходів заплановано презентацію біографічного альбому  «Персоналії рідного краю»  (Якимівський районний історико-краєзнавчий музей),  регіональний мистецький фестиваль «Грона творчості» (районний будинок культури, Гуляйполе), випуск збірки дитячих творчих робіт «Моя країна – Україна»  (Михайлівка), відкриття експозиції в Оріхівському районному музеї «Оріхівщина на зламі двох століть», Другий міжнародний конгрес козацтва тощо.