Рішення АМКУ про накладення штрафу на ВАТ "Запоріжжяобленерго" скасоване, як необгрунтоване і протиправне

У зв’язку з появою в ЗМІ недостовірної інформації про застосування АМКУ штрафних санкцій до ВАТ “Запоріжжяобленерго” Дирекція з питань правового забезпечення компанії інформує:
Рішення Адміністративної колегії Запорізького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України про накладення штрафу на ВАТ “Запоріжжяобленерго” за порушення законодавства про економічну конкуренцію скасовано, як необгрунтоване і протиправне.
Відповідне рішення прийняте 11 серпня Міським судом Запорізької області.
“11 серпня 2016 року Господарський суд Запорізької області, розглянув справу №908/1864/16 за позовом ВАТ “Запоріжжяобленерго” до Запорізького обласного теровідділу АМКУ за участю  ТОВ “Вінд Пауер” і ПАО “Київсельелектро” і задовольнив позов.
Рішення Адміністративної колегії Запорізького обласного теруправління АМКУ №10-рш по справі №128-26.13/65-15 від  30.06.2016г. визнано недійсним. Висновки АМКУ про порушення ВАТ “Запоріжжяобленерго” законодавства про захист економічної конкуренції – визнані безпідставними. Накладення штрафу на ВАТ “Запоріжжяобленерго” – визнано протиправним”, – інформує Дирекція з питань правового забезпечення ВАТ “Запоріжжяобленерго”.