Соціально важливі об’єкти отримали підтримку обласного бюджету

На ремонт соціально важливих об’єктів Михайлівського району обласною владою спрямовано фінансову підтримку.

Стан виконання  робіт під час робочої поїздки до району перевірив заступник голови облдержадміністрації (стажування) Володимир Тоцький. Про це повідомляє Управління у справах преси та інформації.
Так, за бюджетні кошти  наразі виконується ремонт покрівлі лікарні, будинку культури та реконструкція навчально-виховного комплексу.
-У центральній районній лікарні здійснюється ремонт покрівлі з утепленням. Усі роботи виконуються за встановленим графіком. Протягом місяця ремонт буде завершено. На цей об’єкт з обласного бюджету надано 500 тис. грн. Також триває ремонт будинку культури, який не ремонтували за всю історію його існування. Це центральне місце проведення культурно-мистецьких заходів для всіх жителів району, тому дуже важливо вчасно завершити реконструкцію. На ці потреби виділено 1 млн. грн., у місячний термін планується  ремонт  завершити. Також здійснюється реконструкція ще одного важливого об’єкта – навчально-виховного комплексу. На базі школи планується створити три дошкільні навчальні групи.  На ці заходи спрямовано 1,5 млн. грн.. Відкрити нові групи для дітей заплановано у жовтні цього року, – повідомив Володимир Тоцький.
Також цього року в Михайлівському районі передбачено здійснити реконструкцію сільського будинку культури у селі Високе, очисних споруд у психоневрологічному інтернаті та ввести в експлуатацію артезіанську свердловину в селі Роздол.