Вимушені переселенці намагаються отримати житло

За інформацією регіонального штабу з питань соціального забезпечення та тимчасового розміщення сімей та переселенців із зони проведення АТО, в Запорізькій області наразі зареєстровано 68 тисяч 774 внутрішньо переміщених осіб, з них  чоловіків – 9647, жінок – 21056, дітей – 17308, інвалідів та пенсіонерів –  20763.
Щоденно у будні дні реєструються чи звертається за допомогою фахівців близько восьми-десяти переселенців. Про це повідомляє Управління у справах преси та інформації.
Найчастіше питання, з якими звертаються люди, стосуються житла. Напередодні нового навчального року переселенці, які проживали в районах області, намагаються переселитися в обласний центр та жити поряд зі школами і дитячими садками. Найбільше вимушених переселенців, як і раніше, зареєстровано в Запоріжжі та Бердянську.
На сьогодні в області залишається 330 вільних місць для поселення, з них 177 – у модульному містечку в Запоріжжі.  До того ж, люди отримують житло у гуртожитках.
Довідково: регіональний штаб з питань соціального забезпечення та тимчасового розміщення сімей та переселенців із зони проведення АТО  функціонує при Головному управлінні ДСНС України в Запорізькій області, який розташований на вул. Фортечна, 65 (перший поверх). Також громадяни можуть звернутися до штабу за телефоном 787-94-31, або зателефонувати на безкоштовні номери 101 та 112, з яких їх переключать на обласний штаб.